Політика конфіденційності

1. Угода про обробку персональних даних.

Дропшиппінг-платформа ONLINE NAXODKA шанобливо відноситься до прав клієнта. Дотримується суворої конфіденційності при оформленні замовлення. Дані надійно зберігаються і захищені від передачі.

Згодою на обробку даних клієнта виключно з метою надання послуг є розміщення замовлення на сайті.

До персональних даними відноситься особиста інформація про клієнта: адреса доставки; ім'я, прізвище; особисті контакти (телефон, електронна пошта) та інші відомості, які перераховані в Законі від 01.06.2010 №2297-VI клієнт вправі відмовитися від обробки персональних даних. Нами в даному випадку гарантується видалення з сайту всіх персональних даних в триденний термін в робочий час. Подібну відмову клієнт може оформити простим електронним листом на адресу вказану на сторінці контактів нашого сайту.

2. Угода користувача.

Сайт onlinenaxodka.com (далі - «Портал») надає послуги на умовах, описаних в цьому документі. Угода користувача може бути змінено без попереднього повідомлення. Моментом укладення справжнього призначеного для користувача угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача (будь-який користувач всесвітньої мережі Інтернет, який має бажання придбати товари на Порталі) з Порталом. Справжнім користувачі підтверджують свою згоду зі усіма умовами справжньої призначеної для користувача угоди.

3. Опис послуг.

Портал надає послуги, що дозволяють користувачам реєструватися і створювати на Порталі облікові записи. Після реєстрації на Порталі користувач отримує доступ до розділу Порталу «Профіль», в якому він може опублікувати контактну інформацію.

4. Обов'язки користувача.

При реєстрації користувач зобов'язаний надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих в формі реєстрації і в формах в розділі Порталу «Профіль», і підтримувати цю інформацію в актуальному стані.

У разі надання недостовірної інформації, Адміністрація порталу має право призупинити або скасувати реєстрацію користувача і припинити надання послуг. Користувач зобов'язується не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб можливості Порталу з метою, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення діючого законодавства України.

Користувач не має права здійснювати дій, які впливають на нормальну роботу Порталу і є його несумлінним використанням.

5. Сумлінна робота з покупцями.

Всі користувачі порталу зобов'язані сумлінно виконувати свої зобов'язання перед покупцями, зокрема користувачі порталу зобов'язуються:

6. Обмеження відповідальності.

Користувачі розуміють і повністю погоджуються з тим, що:

Повернутися на головну